Sanal Mağaza Açmak Ücretli Mi? Zor Mu?

Sanal Mağaza Açmak Ücretli Mi? Zor Mu?

Sanal mağaza açmak ücretli mi? / zor Mu? / Ne kadar kolaylık ile internette sanal mağaza sahibi olabiliriz. Bu tür kısa ve net soruların yanıtını bu yazımızda bulacaksınızdır.

Sanal Mağaza Açmak
Sanal Mağaza Açmak

İnternette mağaza açmak ücretli mi, Nasıl sanal mağaza açabiliriz.

Sanal Mağazanızı açmak için öncelikle bir işletme sahibi olmanız gerekir. Gerçi işletme sahibi olmadan, ya ada her hangi bir vergi dairesine kayıtlı olmadan sanal mağaza açılımına izin veren kaçak web siteleri mevcut. Tabi bu tür web sitelerine ne kadar güvenilir? Ya da bu ticari web sitelerinin içinde ürün ve hizmetlerinin satışını yapan sanal firmalara ne kadar güvenebiliriz? bu ayrıca bir tartışma konusudur.

Öncelikle sanal mağazanızı açmak için bir işletmeniz olması gerekir. Aktif ve faal çalışan işletmenizin güvenilir adımlar ile ticaretin içinde olduğunu bizler bilmeliyiz. Bunu araştırıyoruz ve  sitemizde %100 güvenilir ”Risk” Taşımayan firmalara ücretsiz olarak sitemizde mağaza açıyoruz.

Milyonlarca insan internetten alışveriş yapıyor. Peki Sanal Mağazaları Açma süreci Nasıl İşliyor?

Web sitemize hali hazırda faal durumda aktif olan işletme sahiplerinin üye olmasıyla süreç başlamış oluyor. Mağaza kayıt işlemlerini inceledikten sonra yapılan araştırmalar sonucunda sitemize uygun bir ticarethane olup olmadığını detaylı bir şekilde inceliyoruz. Bu incelemeler sonucunda üyeliğiniz 1 hafta ile 15 gün arasında verilen onay kararına göre onaylanıyor ya da onaylanmıyor.

Onaylanan Mağaza sahipleri ürünlerinin bilgi ve resimlerini sisteme yükleyerek satışlarını gerçekleştirebiliyor. Bizler burada bir güven halkası oluşturarak, sanal mağazamız içinde siz sayın müşterilerimizi güvenilir ve misyon ve vizyonlarını kalite üzerine kurmuş işletmeleri sizlerle buluşturma görevini üstlenmiş  buluyoruz.

Ayrıca bir üründen yada farklı benzer durumlardan sitemiz içinde alış veriş esnasında yada sonrasında  haksızlığa uğradığınızı düşündüğünüz  anda     ” Yusuf Erikel”  önderliğinde ERİKEL HUKUK’dan ücretsiz danışmanlık hizmetinizi alabilirsiniz.

Şimdi Sanal Mağaza açmak istiyorsanız ve sitemizde  güvenilir firmalar arasında bulunmak sizin için bir hedef ise Mağaza şartlarımıza göz atarak ilk adımı atabilir ve sonrasında kayıt olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir