Mağaza Şartları

Türkiye’de 35 milyondan fazla internet kullanıcısı var.  Bunların %80’den fazlası bir ürünü almadan önce, mutlaka internetten araştırırken, milyonlarca kullanıcı internetten alışverişe başladı bile. Sitemizde mağaza açarak hem işletmenizi tanıtabilir, hem de ürün ve hizmetlerinizin satışını yapabilirsiniz.  Şimdi sitemizde mağaza açarak milyonlarca potansiyel müşteriye sahip olun.

Sitemizde açtığınız sanal mağaza ile satışlarınızı geliştirebilir, Yeni mağaza sahipleriyle iletişim kurabilir ve ürünlerinizi  istediğiniz bir şekilde resim ve markalarıyla birlikte satışını yaparak işletmenize katkıda bulunabilirsiniz.

Sitemizde Mağaza açmak için öncelikle sitemize üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra Mağazanızı açabilirsiniz. Fakat ”Mağaza Onayı” gerekli araştırmalarımız sonucunda sadece uygun bulduğumuz firmalara verilecektir. Unutmayalım ki, Müşterilerimiz için en iyi ve en güvenilir firmaların mağaza açmasına izin veriyoruz.  ESGAYNA olarak güvenin ve kalitenin birleştiği bir adresi temsil ediyoruz. Sizler de bizi. Bizlerde sizi..


Mağaza Sözleşmesi İndir

Mağazanızı açmak için tıklayınız.