İnternette Avm Olmak, Ya da Aynı Avm de Bir Marka Olmak

İnternette Avm Olmak, Ya da Aynı Avm de Bir Marka Olmak

İnternette AVM olmak ya da aynı avm de bir MARKA olmak  gibi hayaller kurar bazen işletme sahipleri. Ki aslında her ikisi de çok zor çok zorlu süreçlerden geçen emeklerdir. Bazen de çok uzun yıllarımızı alır. Ki bizler fark edemeden tüketiriz ömrümüzü.

İnternette Avm Olmak
İnternette Avm Olmak

Unutmayalım ki Alışverişin merkezindeyiz. Ev de kalmak zorunda olduğumuz şu dönemde birlikte evlerimizde  kalalım. Hayalleriniz evlerinize gelsin. Bizlerde bunun çabasındayız. Ama en güvenli bir şekilde.

İnternette avm olmak için üstlendiğimiz sorumluğun farkındayız. Belki binlerce mağazada milyonlarca ürünü, yine milyonlarca alıcısı ile buluşturacağız. Böylesi bir trafiğin içinde seçtiğimiz ve sitemizde onayını verdiğimiz işletmelerimizin de en az bizim kadar dikkatli olması gerekiyor. Malum müşteri velinimetimizdir. Bunun bilinciyle çıktığımız bu güven kokan yolumuzda en deneyimli personellerimiz ile beraberiz.

Bu çıktığımız yolda sitemiz çerçevesinde bünyemize kattığımız mağazalarımız ile birlikte zirveye doğru ilerleyeceğiz. Kurallarımız çerçevesinde bizimle aynı yolda olan siz Mağazalarımızın da isimleri marka olacak, ya da olan markaları her an göz önünde bulunacaktır.  Ürünlerinizin ve hizmetlerinizin satışını ücretsiz bir şekilde yapmanın tadını çıkarırken, işletmeniz kapalı durumdayken bile bizler sizler için çalışıyor olacağız.

Biz buna internette bir avm de  marka olmak diyoruz. Bilindiği gibi her avm nin ismi bir şekilde duyulmakta. Ki içinde barınan işletmelerin isimlerinin zar zor akıllara gelmesi bizce çok üzücü bir durumdur. Hedeflerimizin arasında Marka değeri olan olmayan tüm işletmelerimize güvenilir oldukları sürece o değeri katmaya devam edeceğiz.

Evet internet üzerine kurulan ve sanal mağzalara ev sahipliği yapan bir Avm’yiz. Ve bu satış havuzunda hep birlikte önce ticarette güveni temsil ediyoruz. Sonra sizi ve sizler de bizi temsil ederken hem ticaret yapıyoruz. Hem de markalaşıyoruz.

Sitemizde nasıl mağaza açılır? Nasıl üye olunur gibi sorularınız yanıtsız kalmasın. Mağaza şartları sayfamızda hepsini bulabilirsiniz.

Ayrıca İletişim bölümümüzden bize ulaşarak soru veya görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Mail adreslerimiz ve müşteri hizmetleri telefonlarımız sizleri hazır bir şekilde beklemektedir.

Yine sitemizde bulunan mağazalarımız hakkında yanlış giden bir şeylerin olduğunu düşünüyorsanız, Güvence altındasınız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir