Gıda

Esgayna Avm Gıda Mağazalarımız

Diğer

Diğer

Diğer

Diğer

Diğer

Gıda üzerine aradığınız her şeyi bir AVM gezermiş gibi yerinizden kalkmadan gezebilirsiniz. Aradığınız Marketler, Süt Ürünleri, Et Ürünleri, Şifalı Aktarlar, Organik Gıdalar gibi sizlere özgü ürünleri mağazalarımız aracılığı ile bulabilirsiniz. 

Kalitesine ve özgün satış politikalarına bağlı, müşterisini düşünen, teslimatlarını zamanında yapan, Kredi kartı ve Mail order ödemelerinde güven sağlamış, Ürün iadeleri konusunda sorun çıkarmayan mağazalarımızda rahatlıkla bulabileceksiniz.

Esgayna Avm’ Mağazalarından yaptığınız satış sonrası oluşan hukuki sorunlarınızın danışmanlığını ücretsiz olarak Erikel Hukuk Adına Av.Yusuf ERİKEL Üstlenmiştir. Bu hizmetimiz  diğer İnternette E-Ticaret yapan bir çok bir çok ticaret sitelerinin içinde sadece Esgayna AVM de bulunmaktadır. Bu önemli konuda bir ilk olmanın ayrıca gururunu yaşıyoruz.

AVM’mizde alış verişe başlamadan önce dilerseniz sizler için hazırladığımız Şartlar ve koşullar, Gizlilik Politikası ve Mağaza Şartları sayfamızı ziyaret ederek  Alış veriş güvenliği ve Bir takım ticaret politikaları hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.