Çiçekçi

Esgayna Avm Çiçekçi Mağazalarımız

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Kategori

Çiçekçi üzerine aradığınız her şeyi bir AVM gezermiş gibi yerinizden kalkmadan gezebilirsiniz. Özel günler için Aradığınız Gül, Orkide gibi bir çok hediyelik çiçekleri sevdiklerinize göndermek için  sizlere özgü çiçekleri mağazalarımız aracılığı ile bulabilirsiniz. 

Kalitesine ve özgün satış politikalarına bağlı, müşterisini düşünen, teslimatlarını zamanında yapan, Kredi kartı ve Mail order ödemelerinde güven sağlamış, Ürün iadeleri konusunda sorun çıkarmayan mağazalarımızda rahatlıkla bulabileceksiniz.

Esgayna Avm’ Mağazalarından yaptığınız satış sonrası oluşan hukuki sorunlarınızın danışmanlığını ücretsiz olarak Erikel Hukuk Adına Av.Yusuf ERİKEL Üstlenmiştir. Bu hizmetimiz  diğer İnternette E-Ticaret yapan bir çok bir çok ticaret sitelerinin içinde sadece Esgayna AVM de bulunmaktadır. Bu önemli konuda bir ilk olmanın ayrıca gururunu yaşıyoruz.

AVM’mizde alış verişe başlamadan önce dilerseniz sizler için hazırladığımız Şartlar ve koşullar, Gizlilik Politikası ve Mağaza Şartları sayfamızı ziyaret ederek  Alış veriş güvenliği ve Bir takım ticaret politikaları hakkında yeterli bilgiye sahip olabilirsiniz.